Рівненські міграційники на відеоселекторній нараді обговорили питання профілактики правопорушень…

Рівненські міграційники на відеоселекторній нараді обговорили питання профілактики правопорушень та запобігання корупції

8 грудня керівництво Управління ДМС в Рівненській області провело відеоселекторну нараду із завідувачами територіальних підрозділів.

Нарада відбулася у приміщенні ГУНП в Рівненській області за допомогою технічних засобів зв`язку Управління.

Разом із керівником міграційної служби Лілією Драпчинською на нараді виступили заступник начальника Управління Ольга Паламарюк та   головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції    Олександр Пасічник.

Заступник начальника Ольга Паламарюк винесла на розгляд питання невідкладного опрацювання методичних рекомендацій задля визначення працівниками завдань і ключових показників  для оцінювання результатів службової діяльності  державних службовців.

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Олександр Пасічник обговорив з  колегами питання профілактики правопорушень у діяльності служби, а також запобігання та протидії корупції.

Начальник Управління підкреслила, що сумлінне ставлення до виконання посадових обов`язків і надалі впливатиме на відсутність проявів корупційних ризиків серед працівників служби.

Управління ДМС у Рівненській області