УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Рівненські міграційними разом з школярами провели зустріч з представниками Республіка Гана

Рівненські міграційними разом з школярами провели зустріч з представниками Республіка Гана

Рівненські міграційними разом з школярами провели зустріч з представниками Республіка Гана

7 травня у загальноосвітній школі за № 15 м. Рівне  за сприяння працівників Управління ДМС України в Рівненській області, та спільно  з Центром міжнародного співробітництва та освіти проведено зустріч з студентами-іноземцями Університету водного господарства та природокористування, які приїхали навчатися із далекої Гани.

Четверо студентів з Республіки Гани разом з працівниками міграційної служби та фахівцями відділу організації міжнародної освіти завітали до семикласників рівненської школи для ознайомлення зі стилем, життям й процесом навчання українців. Натомість, представляючи країну «Золотого Берега», ганівці познайомили  учнів, вчителів та гостей із географічним положенням, політичним устроєм, економічною ситуацією, культурою та освітою рідної держави.

Разом з тим, головний спеціаліст Рівненської міграційної служби Людмила Семенюк роз`яснила присутнім дотримання норм законодавства на території України для громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Адже, студенти, котрі приїжджають на навчання в Україну, обов`язково звертаються до міграційної служби для отримання посвідки на тимчасове проживання.

Діти подарували гостям із Республіки Гани сувеніри та символи нашої держави й отримали відповідні подарунки із далекої країни.

 Управління ДМС в Рівненській області й надалі сприятиме дружнім та пізнавальним зустрічам української молоді з представниками інших держав, котрі приїжджатимуть в Україну.

Управління ДМС у Рівненській області