УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Співробітниками міграційної служби Києво-Святошинського району виявлено та видворено нелегала

Співробітниками міграційної служби Києво-Святошинського району виявлено та видворено нелегала

Співробітниками міграційної служби Києво-Святошинського району виявлено та видворено нелегала

Працівниками сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Києво-Святошинського районного відділу УДМС України у Київській області проведено цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері.

В ході відпрацювання району на факт виявлення нелегальних мігрантів на автомийці в с. Гнатівка Києво-Святошинського району виявлено громадянина Азербайджану, який нелегально працював на вказаному об’єкті та перебував на території України без правових підстав.

Вказаного нелегального мігранта притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та прийнято рішення про примусове повернення із забороною в’їзду на територію України строком на 3 роки. Однак, громадянин Азербайджану це  рішення проігнорував. Працівниками УДМС було повторно затримано нелегала з подальшим поміщенням в Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні. Після цього його в примусовому порядку видворено з території України із забороною в’їзду на 8 років.

За зверненням Києво-Святошинського РВ УДМС України в Київській області до правоохоронних органів відносно нелегальної трудової діяльності на автомийці за участю нелегального мігранта, відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 172 Кримінального Кодексу України. Санкція статі передбачає покарання у вигляді виправних робіт строком до 2 років.

Управління ДМС у Київській області