У Черкасах відзначили 73-тю річницю вигнання нацистських окупантів з України
![У Черкасах відзначили 73-тю річницю вигнання нацистських окупантів з України](/assets/cache_image/news/2017/10/1720_724x0_803.jpg)
Сьогодні у Черкасах відзначили 73-тю річницю вигнання нацистських окупантів з України. Заходи відбулися за участі представників Черкаської ОДА, обласної та міської ради, працівників міграційної служби області, студентів та інших черкасців, для яких цей залишається особливим і пам’ятним.
Біля підніжжя Пагорба Слави покладанням квітів ушанували пам’ять визволителів, які віддали найдорожче – своє життя − за мирне небо над Україною, які відважно і безкомпромісно боролися з ворогом на благо кожного українця.
Управління ДМС у Черкаській області