УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Чернігові на спільній нараді підбили підсумки операції «Мігрант»

У Чернігові на спільній нараді підбили підсумки операції «Мігрант»

У   Чернігові на спільній нараді підбили підсумки операції «Мігрант»

В  Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області відбулася розширена міжвідомча робоча нарада з керівниками правоохоронних органів щодо підбиття підсумків проведення профілактичних заходів з виявлення порушників чинного законодавства у міграційній сфері.

За результатами операції «Мігрант», яка тривала з 05.02.2018 до 30.04.2018 року, на Чернігівщині виявлено 212 порушників міграційного законодавства. За всіма фактами було складено адміністративних протоколів на суму 103 603 грн, та стягнуто 80 438 грн штрафів. До того ж стосовно незаконних мігрантів було прийнято 69 рішень про примусове повернення іноземців до країн їх громадянської належності та винесено 5 постанов суду про примусове видворення.

 Окрім результатів спільної операції, учасники наради обговорили та узгодили  алгоритм дій при здійсненні адміністративного провадження у разі складання адміністративних протоколів за правопорушення, відповідальність за які передбачено частиною першою статті 203, статтями 204, 205, 206 КУпАП – посадовими особами Державної прикордонної служби України,       а за правопорушення, відповідальність за які передбачено статтею 203-1 КУпАП – посадовими особами Служби безпеки України, у зв’язку із набуттям чинності 29.04.2018 Закону України від 27.02.2018 № 2293-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави».

Управління ДМС у Чернігівській області