У Чернівцях вшанували 74-у річницю вигнання німецьких окупантів з України
![У Чернівцях вшанували 74-у річницю вигнання німецьких окупантів з України](/assets/cache_image/news/2018/10/3385_724x0_803.jpg)
Річницю історичної дати, коли німецькі загарбники покинули найзахідніший регіон України – Закарпаття, відзначили у Чернівцях. Міські урядники разом із представниками місцевої громади та небайдужими чернівчанами вшанували пам'ять загиблих у другій світовій війні українців.
Працівники Управління ДМС в Чернівецькій області разом з іншими учасниками акції поклали квіти до меморіалу Перемоги на Центральній площі міста.
Управління ДМС у Чернівецькій області