УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Глибоцькому районі на Буковині виявили двох нелегальних мігрантів

У Глибоцькому районі на Буковині виявили двох нелегальних мігрантів

У Глибоцькому районі на Буковині виявили двох нелегальних мігрантів

Працівниками Глибоцького РВ УДМС у Чернівецькій області у взаємодії з Глибоцьким відділенням поліції Сторожинецького відділу ГУНП в Чернівецькій області, Глибоцьким МРВ УСБУ в Чернівецькій області, ВПС «Порубне» та «Черепківка» Чернівецького прикордонного загону виявлено 2-х іноземців, які порушили правила перебування на території України.

Під час спільного відпрацювання у селі Старий Вовчинець виявлена громадянка РФ, яка проживала без документів, що дають право на перебування в Україні. Зазначену особу притягнуто до відповідальності за ст. 203 КУпАП, накладено штраф.

Також під час відпрацювання села Чагор Глибоцького району виявлений громадянин Молдови, який не виконав своєчасно рішення про примусове повернення з України. Чоловіка притягнуто до відповідальності за ст. 203 КУпАП, накладено штраф. Наразі готуються документи на його примусове видворення з України у судовому порядку.

Окрім того, за «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців та осіб без громадянства» двох мешканців району – громадян України оштрафовано відповідно до вимог ст. 205 КУпАП.

Управління ДМС у Чернівецькій області