УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У ГУДМС України в Донецькій області проведено конкурс на заміщення вакантних посад

У ГУДМС України в Донецькій області проведено конкурс на заміщення вакантних посад

У ГУДМС України в Донецькій області проведено конкурс на заміщення вакантних посад

30 березня поточного року в Головному управлінні ДМС України в Донецькій області проведено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «Б» та «В».

Зазначений конкурс відбувся згідно Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (із змінами).

Проведенню конкурсу передувало відповідне оголошення на сайті Національного агентства з питань державної служби України в розділі «Вакансії». Після оформлення відповідних документів бажання брати участь у конкурсі виявили 14 жителів області. 

Під час конкурсу було проведено тестування кандидатів на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції», законодавства з урахування специфіки функціональних повноважень відповідних посад державних службовців. З кандидатами на зайняття посад категорії «Б» додатково проводилося розв’язання ситуаційних завдань.

Також з кожним із кандидатів була проведена співбесіда з метою оцінки відповідності професійної компетенції.

Переможці за результатами конкурсу рекомендовані для призначення на вакантні посади державних службовців відповідно до штатного розпису ГУ ДМС України в Донецькій області. 

Головне управління ДМС у Донецькій області