УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Головному управлінні ДМС України в Донецькій області проведено конкурс на заміщення вакантних…

У Головному управлінні ДМС України в Донецькій області проведено конкурс на заміщення вакантних посад

У Головному управлінні ДМС України в Донецькій області проведено конкурс на заміщення вакантних посад

06 липня поточного року в Головному управлінні ДМС України в Донецькій області проведено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В».

Зазначений конкурс відбувся згідно Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами).

Проведенню конкурсу передувало відповідне оголошення на сайті Національного агентства з питань державної служби України в розділі «Вакансії». Після оформлення відповідних документів бажання брати участь у конкурсі виявили 4 жителя області. 

Під час конкурсу було проведено тестування кандидатів на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції», законодавства з урахування специфіки функціональних повноважень відповідних посад державних службовців.

Окремо з кожним із кандидатів була проведена співбесіда з метою оцінки відповідності професійної компетенції.

Переможці за результатами конкурсу рекомендовані для призначення на вакантні посади державних службовців відповідно до штатного розпису ГУ ДМС України в Донецькій області.

Головне управління ДМС у Донецькій області