УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Лисянці обговорили питання реєстрації місця проживання

У Лисянці обговорили питання реєстрації місця проживання

У Лисянці обговорили питання реєстрації місця проживання

26 вересня 2018 року в приміщенні Лисянської районної ради працівники Лисянського РС УДМС України в Черкаській області провели семінар-навчання із секретарями сільських та  селищної ради з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання мешканців смт Лисянка та району.

 Окрім актуальних питань, які виникають під час оформлення та передачі документів органами реєстрації до міграційної служби, окремо обговорено питання реєстрації новонароджених та неповнолітніх  дітей.

Не оминули увагою й основні положення законодавства про іноземних громадян та осіб без громадянства, необхідність контролю за термінами їх перебування на території України тощо. У ході роботи було опрацьовано алгоритм взаємодії виконавчих органів територіальних громад із міграційною службою у випадку виявлення іноземців-порушників міграційного законодавства.

Завідувач Лисянського РС УДМС України в Черкаській області Любов Котенко зазначила, що консультативно-методична допомога міграційної служби є одним із важливих аспектів співпраці з органами місцевого самоврядування. При здійсненні останніми повноважень із питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання необхідно дотримуватися вимог постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» та Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Управління ДМС у Черкаській області