УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У міграційній службі Києва відбувся черговий конкурс на зайняття вакантних посад

У міграційній службі Києва відбувся черговий конкурс на зайняття вакантних посад

У міграційній службі Києва відбувся черговий конкурс на зайняття вакантних посад

19  липня у Головному управлінні ДМС в місті Києві проведено шостий у  цьому році конкурс на зайняття  16 вакантних посад державної служби. Заяви і необхідні документи для участі в конкурсі подали 9 осіб.  Конкурсна комісія, яку очолює т.в.о. начальника ГУДМС М.В.Войналович, підтвердила позитивні підсумкові  результати  всіх претендентів.

Слід відзначити, що учасники конкурсу продемонстрували  ґрунтовні теоретичні знання, розуміння функцій та місця  ДМС у системі державних органів управління, а також вміння правильно аналізувати і розв’язувати запропоновані практичні завдання.

Після завершення передбачених законодавством перевірок нинішні кандидати на посади працюватимуть у структурних підрозділах апарату ГУДМС та районних відділах  міграційної служби столиці.

Вітаючи переможців зі складанням доволі непростих іспитів, М.В.Войналович побажав їм успіхів на нових посадах і пообіцяв підтримку та допомогу з боку керівництва Головного управління у вирішенні покладених на них відповідальних  завдань.

Наступний конкурс на вакантні посади у підрозділах міграційної служби Києва планується провести у серпні ц.р. Умови конкурсу та інша важлива інформація з цього питання публікуються  на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби і на сайті ДМС

Головне управління ДМС у місті Києві