УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Полтаві відбулося засідання групи моніторингу та оцінки з протидії торгівлі людьми

У Полтаві відбулося засідання групи моніторингу та оцінки з протидії торгівлі людьми

У Полтаві відбулося засідання групи моніторингу та оцінки з протидії торгівлі людьми

31 жовтня у Полтаві відбулося робоче засідання групи моніторингу та оцінки з протидії торгівлі людьми при Міжвідомчій координаційній раді з гендерних питань та проблем сім’ї при Полтавській ОДА. Участь у заході взяв керівник відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління ДМС України в Полтавській області Олексій Леоненко. 
Засідання провели фахівці БО “Світло надії” з представниками відповідних департаментів Полтавської облдержадміністрації, поліції, а також обласного центру зайнятості та служби у справах дітей. 

Протягом зустрічі розглянули результати моніторингу виконання заходів із протидії торгівлі людьми в Полтавській області за 2017 рік. 
Під час презентації моніторингового звіту було приділено увагу як досягненням, так і наявним викликам у цій сфері. У ході засідання присутні обговорили важливість співпраці державних суб’єктів НМВ та організації, а також спланували заходи із протидії торгівлі людьми на 2019 рік.

Проект «Посилення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми у Полтавській області», що реалізується БО «Світло надії» у партнерстві з IOM Ukraine за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади (DFATD) та щедрої підтримки американського народу через проект USAID Ukraine - USAID Україна.

Управління ДМС у Полтавській області