УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Рівненській міграційній службі зареєструвалися жителі екзотичних Коморських островів

У Рівненській міграційній службі зареєструвалися жителі екзотичних Коморських островів

У Рівненській міграційній службі зареєструвалися жителі  екзотичних Коморських островів

На Рівненщині проживає близько 4 тисяч іноземців. Це зовсім небагато у порівнянні з іншими регіонами країни. Але і до нас їдуть іноземці, - останнім часом привабливими стали наші ВУЗи.
5 квітня в Управлінні ДМС України в Рівненській області отримували посвідки на тимчасове місце проживання жителі Союзу Коморських островів.
Юнак та троє дівчат приїхали в Рівне з метою навчатися у відомому Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП) на підготовчі курси. Мають на меті за рік опанувати українську мову на підготовчому відділенні та здобувати далі вищу освіту.
Студенти-острів`яни охоче погодилися поспілкуватися із журналістами. Розмовляли англійською та французькою – офіційними мовами своєї країни. Вже вивчили декілька фраз українською. А під час отримання необхідних документів у міграційній службі, коморські студенти заповзято знімали процес посвідок на відео та охоче позували перед камерою.
Рівне та Союз Коморських островів розділяють понад 7 тисяч кілометрів. Ця острівна держава знаходиться в Індійському океані, між Мадагаскаром та східним узбережжям Африки. «На даний час у НУВГП навчається бизько 150 студентів з різних країн та континентів, зокрема Африки, Азії та Центральної Америки. Майже половина іноземних студентів навчається на стаціонарі - розповідає представник НУВГП по роботі з іноземними студентами Олена Поліщук, - Ми тісно співпрацюємо з Управлінням міграційної служби, створюємо умови задля комфортного перебування іноземців в Україні. В НУВГП є відділ, яким займається оформленням документів для іноземних студентів. Студенти, які приїжджають в Україну на стаціонарне навчання, обов’язково повинні бути документовані посвідками на тимчасове проживання.» Дотримання норм законодавства – важливий аспект проживання на території України для громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Адже за порушення Правил перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства передбачена адміністративна відповідальність.

Управління ДМС у Рівненській області