УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Сторожинці, Хотині та Кіцмані оштрафували трьох громадян Молдови

У Сторожинці, Хотині та Кіцмані оштрафували трьох громадян Молдови

У Сторожинці, Хотині та Кіцмані оштрафували трьох громадян Молдови

Двох громадян Республіки Молдова, які перевищили терміни перебування на території України, виявили працівники Сторожинецького РВ УДМС у Чернівецькій області спільно з працівниками Сторожинецького ВП НП у Чернівецькій області та працівники Хотинського РС УДМС у Чернівецькій області в рамках операції «Мігрант».

Обох порушників притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до вимог ч. 1 ст. 203 КУпАП та накладено стягнення в розмірі 1700 грн. Стосовно іноземців прийнято рішення  про їх примусове повернення з території України.

Водночас працівниками Кіцманського РС УДМС у Чернівецькій області спільно  з  працівниками Кіцманського ВП ГУНП у Чернівецькій області в селі Давидівці виявлено громадянина Молдови, який ухилився від виїзду з території України після закінчення 90-денного терміну перебування. На іноземця накладено стягнення в сумі понад 1700 грн. та прийнято рішення про його примусове повернення з території України. Також за ст. 205 КУПАП притягнуто приймаючу сторону та накладено стягнення у вигляді штрафу.

Управління ДМС у Чернівецькій області