УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Тернополі місцеві школярі дізналися більше про ІD-картки

У Тернополі місцеві школярі дізналися більше про ІD-картки

У Тернополі місцеві школярі дізналися більше про ІD-картки

Отримати паспорт громадянина України – обов’язок кожного українця. Якщо раніше його оформляли з 16 років, то тепер перший документ отримують в 14 років і називається він ІD-картка. Чимало дорослих не можуть пояснити дітям що це таке, адже самі її ще не мають. Відтак міграційники проводять зустрічі зі  школярами, під час яких розповідають про ID-картку та як її оформити.

Днями працівники Управління ДМС в Тернопільській області побували в спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради, де навчаються діти з вадами слуху. Спілкувалися учнями 13-14 років,  для яких ця тема є найбільш актуальною.

Школярам у формі слайд-шоу, показали як оформити ID-картку, наголосили, що вперше її можна оформити в підрозділі міграційної служби за місцем проживання, прийшовши туди особисто.

«Тепер, по  досягненню відповідного віку, наші вихованці зможуть самостійно зібрати необхідні документи на оформлення ІD- картки та навіть  розповісти батькам про новий паспорт» - резюмувала заступник директора з виховної роботи Ольга Маніло.

Управління ДМС у Тернопільській області