УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Тернополі обговорили питання інтеграції ромів у суспільне життя

У Тернополі обговорили питання інтеграції ромів у суспільне життя

У Тернополі обговорили питання інтеграції ромів у суспільне життя

З нагоди Міжнародного дня ромів, який щорічно відзначається 8 квітня, в головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області відбулася міжвідомча нарада. До участі в заході також запросили представників служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації та Управління Державної міграційної служби в Тернопільській області.

На нараді, яка, до слова, відбулася в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», обговорили шляхи реалізації основних прав і свобод осіб ромського походження на території області.

Про оформлення та відновлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство, представникам ромської національної меншини, поінформувала завідувач сектору оформлення документів УДМС в Тернопільській області Людмила Скарджевська.

За результатами проведених обговорень оновлено взаємодію між органами, які беруть участь в вирішенні питань, що стосуються доступу до документів, що посвідчують особу та до державної реєстрації актів цивільного стану.

Управління ДМС у Тернопільській області