УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Тернополі завадили спробі іноземця незаконно легалізуватися в Україні

У Тернополі завадили спробі іноземця незаконно легалізуватися в Україні

У Тернополі завадили спробі  іноземця  незаконно легалізуватися в Україні

В ході оперативних заходів «Мігрант» працівники міграційної служби Тернополя виявили спробу незаконної легалізації в Україні та використання підроблених документів громадянином  Конго.

«З  РАДЦу до нас надійшла інформація про те, що громадянин Конго бажає зареєструвати шлюб  в Україні. В ході перевірки ми встановили, що в 2014 році відносно даного іноземця  Тернопільським міськрайонним судом було прийнято рішення про примусове видворення, яке через його ухиляння не було виконане», - повідомили у секторі організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС в Тернопільській області.

Також було виявлено, що конголезець намагався незаконно легалізуватись в Україні на підставі чужої посвідки на тимчасове проживання.

Окрім цього іноземець перебуває на території України в розшуку у зв’язку з наявністю фактів притягнення до кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 345 КК України  - умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків.

 

Міграційники спільно з працівниками відділу боротьби з протидією торгівлі людьми нацполіції області встановили місце проживання нелегала та вжили заходів для притягнення його до відповідальності.

Управління ДМС у Тернопільській області