УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У закарпатському ПТРБ проживають шукачі притулку з 14 країн світу

У закарпатському ПТРБ проживають шукачі притулку з 14 країн світу

У закарпатському ПТРБ проживають шукачі притулку з 14 країн світу

У Мукачеві в Пункті тимчасового розміщення біженців у Закарпатській області відбулися заходи у рамках відзначення Всесвітнього дня біженців. Для маленьких мешканців закладу волонтери та соціальні працівники влаштували майстер-клас з малювання, були організовані  інші дитячі забави. Керівництво Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області також відвідало заклад із подарунками для мешканців.

Начальник ГУДМС України в області Ігор Михайлишин зазначив: “Люди не від добра втекли зі своїх країн. Це їхній біль, і ми намагаємося захистити, надати підтримку таким людям в Україні. Головне завдання нашого управління — допомогти біженцям інтегруватися у наше суспільство ”.

Вихідець із Гвінеї Шейх потрапив до нашого краю, тікаючи від політичних переслідувань у себе на батьківщині. Наразі він перебуває у процедурі розгляду щодо отримання захисту в Україні. Молодій людині подобається наша країна, і він хотів би, щоб Україна стала його другою Батьківщиною. Під час святкувань 9 мешканців пункту урочисто отримали підтверджуючі документи про закінчення курсів із вивчення української мови.

Як зазначив директор ПТРБ в області Юрій Марковський, наразі в пункті перебувають 59 шукачів притулку з чотирнадцяти країн світу, серед яких 17 дітей. На обліку міграційної служби Закарпаття перебуває 139 шукачів притулку, 57 з яких визнано конвенційними біженцями, а 82 отримали додатковий захист.

Головне управління ДМС у Закарпатській області