УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У закладі громадського харчування у Тернополі виявили двох нелегалів

У закладі громадського харчування у Тернополі виявили двох нелегалів

У закладі громадського харчування у Тернополі виявили двох нелегалів

На Тернопільщині у розпалі операція «Мігрант». Нагадаємо, її практичний етап розпочався 1 серпня і триватиме до кінця місяця. Під особливим «прицілом» - місця можливого проживання та працевлаштування іноземців-нелегалів.

Днями відбувся спільний рейд міграційників, співробітників відділу боротьби з торгівлею людьми ГУНП та інспекторів Управління Держпраці в один із популярних закладів громадського харчування Тернополя. Результат  – виявлено двох нелегальних мігрантів, які працювали на кухні та готували для тернополян чебуреки і шашлик.

«25-річний юнак та 49-річна жінка – громадяни Азербайджану. Обоє перебувають в Україні понад дозволений строк, зважаючи на це, щодо них складено адміністративні протоколи за статтею 203 КУпАП - порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні, та прийнято рішення про примусове повернення», - повідомили в  Управлінні ДМС України в Тернопільській області..

Окрім міграційного законодавства України, іноземці порушили і трудове. Інспектори Управління Держпраці виявили,  що вони не були офіційно працевлаштовані та не мали санітарних дозволів для роботи на кухні.

За незаконне  працевлаштування іноземних громадян відповідальність загрожує і власнику закладу.

Управління ДМС у Тернопільській області