УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Засіданні Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства…

У Засіданні Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми при облдержадміністрації брали участь представники міграційної служби Львівщини

У Засіданні Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми при облдержадміністрації брали участь представники міграційної служби Львівщини

При Львівській ОДА створять міжвідомчу робочу групу щодо надання допомоги постраждалим від насильства. Ця робоча група стане своєрідною платформою для суб’єктів, які надають допомогу особам постраждалим від насильства. Про це сьогодні, 15 лютого, під час засідання Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми розповіла директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

У робочу групу увійдуть представники департаменту соціального захисту, Львівського обласного центру соціальних служб, медичної сфери, правоохоронних органів та громадськості. Також в межах компетенції готова до взаємодії і міграційна служба.

Окрім того, як зазначила Наталія Кузяк Львівська ОДА рекомендуватиме Координаційним радам на місцях також пропрацювати питання взаємодопомоги та координації для ефективного надання допомоги жінкам постраждалим від насильства в сім’ї. 

Діяльність міжвідомчої робочої групи буде спрямована в тому числі на дієву реалізацію проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яку здійснює Міністерство соціальної політики України. Проект підтримується Фондом ООН у галузі народонаселення у партнерстві з МБФ «Українська Фундація громадського здоров’я» за фінансування уряду Великої Британії.

В межах проекту вже розпочались триденні тренінги для новостворених мобільних бригад соціально-психологічної допомоги у Львівській області.

Головне управління ДМС у Львівській області