УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Управління Міграційної служби області пояснило, що робити громадянам, яким не видали вчасно біометричний…

Управління Міграційної служби області пояснило, що робити громадянам, яким не видали вчасно біометричний паспорт

Управління Міграційної служби області пояснило, що робити  громадянам, яким не видали вчасно біометричний паспорт

В.о. начальника Управління Міграційної служби області Антоніна Ратушна прокоментувала інформацію, яка надана Державною Міграційною службою України щодо стану з оформлення закордонних паспортів. 

Так, у Державній міграційній службі стверджують, що виготовлення біометричних закордонних паспортів затримують через те, що державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» не встигає виготовити документи.

Про це поінформовано ДМС України.

ДП «Поліграфкомбінат «Україна» не встигає персоналізувати усі документи, які оформляються у підрозділах Міграційної служби та ЦНАПах. Це через аномально підвищений попит на закордонні паспорти у червні-серпні, який не відповідає ані статистиці виїзду за кордон, ані статистиці оформлення паспортів за минулі роки.

За словами Антоніни Ратушної, якщо порівнювати період 2017 року з аналогічним періодом 2016-го року, то попит виріс більше, ніж удвічі. «Зараз ми вже спостерігаємо тенденцію до спаду».

Міграційна служба попереджає людей про затримку виготовлення паспортів, і не радить бронювати квитки та житло до отримання документів.

Якщо хтось не встигає отримати паспорт і вже має квитки та броні на житло, то можна написати про це на електронну адресу ДМС України hotline@dmsu.qov.ua та надіслати копію квитків. Тоді Міграційна служба передасть цю інформацію поліграфкомбінату для пришвидшення друку. Але тут гарантії ніхто дати не може, тому навряд чи це може бути інструкцією з використання. «Це питання не в компетенції Міграційної служби. Ми робимо все вчасно, нам немає чого вже прискорювати. Ми відправляємо дані на поліграфкомбінат «Україна», завчасно і зараз, власне, проблема на стадії виробництва», - додала Антоніна Ратушна.

«Ця ситуація є тимчасовою, ми очікуємо, що після зниження попиту на закордонні паспорти до нормального рівня строки видачі також повернуться до планової кількості робочих днів», - сказано у коментарі.

Окрім того, люди, які оформлювали біометричний закордонний паспорт у ДП «Документ», їх також попередили про затримку видачі документів.

Водночас в УДМС зазначають, що кожного дня українці оформлюють близько 20 тис. закордонних паспортів.

Підрозділи Міграційної служби області за 8-м місяців вже прийняли            понад 62 600 громадян для оформлення закордонних паспортів.

Управління ДМС у Вінницькій області