В Чернівцях на Миколая показали «Міграційну казочку»
![В Чернівцях на Миколая показали «Міграційну казочку»](/assets/cache_image/news/2018/12/3744_724x0_803.jpg)
Ювілейний п’ятий «театральний сезон» зустріли разом зі своїми щирими друзями – вчителями та вихованцями Чернівецького навчально-реабілітаційного центру № 1 для дітей з вадами слуху чернівецькі міграційники.
Цьогоріч вони подарували дітям солодощі та показали нову виставу - «Міграційну казочку». Представники УДМС привітали малечу з початком новорічно-різдвяних свят та побажали найперше здоров’я, успіхів у навчанні та гарного святкового настрою.
Управління ДМС у Чернівецькій області