УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

В Чернівцях виявили 8-ох громадян Пакистану без документів, що посвідчують особу та законність…

В Чернівцях виявили 8-ох громадян Пакистану без документів, що посвідчують особу та законність перебування на території України

В Чернівцях виявили 8-ох громадян Пакистану без документів, що посвідчують особу та законність перебування на території України

Вісьмох громадян Ісламської Республіки Пакистан віком від 15 до 44 років без документів, що посвідчують особу та законність перебування на території України, виявили в обласному центрі працівники УДМС у Чернівецькій області спільно зі співробітниками УСБУ України в Чернівецькій області та Чернівецького прикордонного загону.  

Під час перевірки за обліками УДМС у Чернівецькій області було з’ясовано, що стосовно п’ятьох порушників керівництвом інших територіальних органів ДМС раніше застосовувалися рішення про примусове повернення з території України. Однак виконувати їх громадяни Пакистану не поспішали.

Першотравневим районним судом м. Чернівці прийнято рішення про примусове видворення з України сімох повнолітніх іноземців. Допоки триває збір необхідних документів, порушників поміщено до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Неповнолітнього «нелегала» поміщено до притулку для дітей служби у справах дітей Чернівецької ОДА.

Управління ДМС у Чернівецькій області