В новий рік - із сучасним документом

В новий рік - із сучасним документом

В новий рік - із сучасним документом

У Тернополі іноземці, які мають дозвіл на постійне проживання в Україні, почали обмінювати посвідки-книжечки на нові і сучасні біометричні документи.

Одним із перших ID-посвідку отримав громадянин Іраку Авс Абдуламір Алван. Чоловік приїхав у Тернопіль 9 років тому на навчання, про те, що залишиться тут на довго, тоді і не думав. Але університетські роки уже позаду, а доля тісно пов’язала його з Україною. Країну проживання іноземець вирішив змінити після одруження з тернополянкою.

Нагадаємо, що прийом заяв від іноземців на оформлення біометричних посвідок на постійне проживання розпочали 4 грудня, а з вересня нові посвідки вже отримують іноземці, які мають підстави на тимчасове проживання.

Щоб отримати послугу, іноземцеві необхідно зібрати документи, перелік яких, до речі, не змінився, та прийти в Управління ДМС у Тернопільській області або Паспортний сервіс не пізніше, ніж за 15 робочих днів до закінчення строку законного перебування в Україні. Процедура подання документів для оформлення посвідки тепер включатиме сканування відбитків пальців, фотографування та збереження відцифрованого підпису особи.

Вартість оформлення та обміну посвідки на постійне проживання сукупно складає 544 грн. і видається вона строком на 10 років. Посвідка на постійне проживання без безконтактного електронного носія підлягає обміну у зв’язку із досягненням 25-річного та 45-річного віку.

Управління ДМС у Тернопільській області