В Управлінні ДМС України в Рівненській області відбулася робоча зустріч з керівництвом Управління юстиції по питаннях доступу до Реєстру одержання відомостей з ДРАЦС
![В Управлінні ДМС України в Рівненській області відбулася робоча зустріч з керівництвом Управління юстиції по питаннях доступу до Реєстру одержання відомостей з ДРАЦС](/assets/cache_image/news/2018/07/2913_724x0_803.jpg)
Сьогодні працівники відділу по роботі з іноземцями та юристи Управління ДМС України в Рівненській області ініціювали чергову робочу зустріч зі спеціалістами Відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.
На зустріч прибула керівник установи Віта Оводюк для обговорення питань надання працівникам Державної міграційної служби доступу до Реєстру одержання відомостей з Державного реєстру актів цивільного стану громадян та дотримання вимог Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».
Також учасники зустрічі узгодили порядок роботи у випадку усунення розбіжностей між документами і записами у Реєстрі.
Управління ДМС у Рівненській області