УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

В Ужгороді відбувся спільний правовий просвітницький захід у рамках тижня права

В Ужгороді відбувся спільний правовий просвітницький захід у рамках тижня права

В Ужгороді відбувся спільний правовий просвітницький захід у рамках тижня права

В Ужгородській загальноосвітній школі № 3 у рамках  Всеукраїнського тижня права відбувся правоосвітній захід.  Із учнями старших класів зустрілися представник Головного управління ДМС України в області Олександр Радь,  начальник Ужгородського міського відділу міграційної служби Магдалина Бобяк та начальник сектору ювенальної превенції ГУНП в Закарпатській  області Андрій Курта.

Молодим людям доступно пояснили основні принципи Загальної декларації прав людини, а також Загальної декларації прав дитини, які базові права вони мають і які є механізми захисту цих прав у повсякденному житті.

Головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення міграційної служби області Олександр Радь розповів присутнім про особливості документування 14 – річних громадян паспортом громадянина України у формі ID-картки. Молоді люди отримали інформацію про необхідний перелік документів, строки виготовлення паспорта та термін дії, а також, що робити у випадку втрати документа. Представник поліції наголосив на особливостях застосування адміністративного законодавства стосовно підлітків, які скоїли дрібні правопорушення.

Урочистим моментом зустрічі стало вручення двом учням першого громадянського паспорта. Вітаючи власників ID-картки, очільниця міської міграційної служби Магдалина Бобяк зауважила, що паспорт є обов’язковим документом для проходження ЗНО і порадила не зволікати з його оформленням.

Головне управління ДМС у Закарпатській області