Відтепер Криворізький ЦНАП почав видавати закордонні та ІD паспорти

Відтепер Криворізький ЦНАП почав видавати закордонні та ІD паспорти

25 липня цього року у місті Кривому Розі перший, і поки що єдиний на Дніпропетровщині, Центр надання адміністративних послуг, що на площі Молодіжна, 1, в рамках  пілотного проекту, розпочав надавати громадянам додаткову адміністративну послугу у вигляді оформлення біометричних документів.   

Записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги та отримати її результат, а тепер ще й оформити біометричний та ІD – паспорт – все це доступно у офісі ЦНАПу «Віза».

На урочистий захід презентації нових адміністративних послуг були запрошені очільники міста, представники міграційної служби та мешканці Кривого Рогу.

Голова Криворізької міськради в урочистій обстановці вручив пам’ятні подарунки та перші  ІD  –  паспорти п’ятьом юним мешканцям міста і додав, що «Надання доступних, зручних адміністративних послуг високої якості дуже важливе для громадян. Центр створений саме для жителів. До переваг роботи його можна сміливо віднести спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидію корупції та уникнення посередників, повне інформування клієнтів та відвідувачів із будь – яких спірних або непорозумілих питань».

То ж жителі міста Кривого Рогу вже сьогодні можуть скористатись послугами ЦНАПу «Віза», оформити біометричні та ІD  –  паспорти та оцінити роботу центру.

Головне управління ДМС у Дніпропетровській області