УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Восени до міграційної служби Черкащини звернулося майже 36 тисяч громадян України для оформлення…

Восени до міграційної служби Черкащини звернулося майже 36 тисяч громадян України для оформлення біометричних документів

Восени до міграційної служби Черкащини звернулося майже 36 тисяч громадян України для оформлення біометричних документів

Інформуємо, що восени підрозділами міграційної служби Черкаської області загалом прийнято 24 692 заяви на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та 11 036 – на оформлення ID-карток.

У листопаді з приводу оформлення закордонного паспорта звернулося 8 032 особи, у жовтні кількість бажаючих отримати паспорт була меншою на 1,15 %, а от у вересні навпаки попит на оформлення документа для виїзду за кордон у порівнянні з листопадом був більшим на 8,57 %.

4 473 особи протягом листопада подали документи на оформлення паспорта громадянина України у формі картки. У жовтні кількість поданих заяв була меншою на 21,19 % та на 32,08 % у вересні порівняно з останнім місяцем осені.

Внесені зміни до постанови КМУ від 25.03.2015 № 302 дають змогу громадянам за бажанням обміняти паспорт-книжечку зразка 1994 року на ID-картку. Проте при досягненні 25- чи 45-річного віку на вклеювання фотокарток до паспорта-книжечки є тільки місяць, якщо звернулися пізніше – необхідно буде здійснити обмін на ID-картку.

Управління ДМС у Черкаській області