За чотири місяці поточного року міграційною службою запоріжчини було оформлено вже 60124 біометричних…

За чотири місяці поточного року міграційною службою запоріжчини було оформлено вже 60124 біометричних закордонних паспорта

Про це сьогодні в студії програми «Тема дня» розповів телеглядачам запорізького суспільного телеканалу начальник УДМС України в Запорізькій області Олександр Харіна.

Як зазначив очільник служби області після підписання Україною безвізового режиму попит на оформлення закордонних паспортів значно зріс і досі не пішов на спад и якщо у 2016 році службою області було оформлено 81 тисячу паспортів для виїзду за кордон, то у 2017 вже майже 140 тисяч. При цьому міграційна служба намагається зробити усе, щоб поліпшити надання адміністративних послуг громадянам. Так більше року усі підрозділи у Запоріжжі та області оснащенні необхідним обладнанням для оформлення паспортів нового зразка і громадяни можуть звертатися за отриманням цієї послуги у будь-який зручний відділ служби, незалежно від місця реєстрації.

На разі , після впровадження другої лінії з виготовлення закордонних паспортів на поліграфкомбінаті, поступово зменшуються і терміни виготовлення документів: на сьогодні друк нетермінового паспорта зменшився до двох з половиною місяців, а терміновий складає два тижні.

Начальник Управління застеріг запоріжців від сумнівних пропозицій оформити документ через посередників «за три дні» чи купити талони на оформлення паспорта. «Так як оформити паспорт у такі скорочені терміни технічно не можливо, а талон на електронну чергу є іменним і скористатися ним стороння людина не зможе - такі пропозиції можуть робити лише шахраї. У випадку такого незаконного співробітництва ви не лише не отримаєте бажаний паспорт, а й втратите власні кошти, - підсумував Олександр Харіна».  

Управління ДМС у Запорізькій області