УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Закарпатські міграційники підбили підсумки роботи за 11 місяців

Закарпатські міграційники підбили підсумки роботи за 11 місяців

Закарпатські міграційники підбили підсумки  роботи за 11 місяців

Підсумки роботи за 11 місяців року підбили на розширеній колегії Головного управління ДМС України в Закарпатській      області.

Оформлено 138 з половиною тисяч закордонних паспортів та понад 41 тисячу паспортів громадянина України у формі ID-картки. Кількість охочих отримати біометричні документи збільшилася на третину. Основним чинником  такого зростання стало запровадження безвізового режиму з країнами ЄС.

Крім того, з початку року  403 іноземців та осіб без громадянства подали клопотання та набули громадянство України. 648 закарпатців оформили виїзд на постійне місце проживання в країни далекого зарубіжжя.

Особливу увагу керівник міграційної служби краю Ігор Михайлишин звернув на проведення заходів, спрямованих на посилення контролю за перебуванням іноземних громадян на території України. Наразі на обліку Головного управління перебуває 2455 іммігрантів та 1968 іноземців, документованих посвідкою на тимчасове проживання. Більшість із  цих іноземних громадян знаходиться на території Закарпаття у зв’язку з навчанням та у зв’язку з возз’єднанням сім’ї з громадянином України. З заявами про надання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту, звернулося 40 осіб. За порушення міграційного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто понад півтисячі осіб.

Під час колегії наголошувалося на особистій відповідальності очільників районних та міських підрозділів за організацію роботи відділів, виконавську дисципліну, контроль за роботою підлеглих працівників та дотримання антикорупційного законодавства.

Головне управління ДМС у Закарпатській області