УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Завадили спробі еквадорця незаконно легалізуватися в Україні

Завадили спробі еквадорця незаконно легалізуватися в Україні

Завадили спробі еквадорця незаконно легалізуватися в Україні

24-річний еквадорець так «полюбив» Україну, що не захотів її покидати навіть після закінчення легального терміну перебування. А міграційники спільно з контрозвідкою СБУ запідозрили його у загрозі громадській безпеці.

«З 2013 по 2017 роки іноземець легально перебував в Україні і навчався в одному з вишів Тернополя. Після закінчення навчання посвідку скасували і він повинен був виїхати, натомість почав шукати можливостей осісти в Україні. Зважаючи на це, даного громадянина було притягнуто до адмінвідповідальності за статтею 203 КУпАП та прийнято рішення про примусове повернення з України», повідомили в Управлінні міграційної служби області.

Рішення про примусове повернення еквадорець проігнорував, водночас, як з’ясували  співробітники відділу контррозвідки, шляхом надання генерального доручення третій особі він оформив у консульській установі країни походження повторно візу для в’їзду в Україну. Таким чином,  вже перебуваючи нелегально в Україні, іноземець намагався легалізуватися в обхід міграційного законодавства.

Зважаючи на всі порушення та  на те, що своїм подальшим перебуванням цей громадянин може створювати загрозу безпеці, міграційна служба звернулася до суду з позовом про його видворення з подальшою забороною в’їзду в Україну впродовж 3 років. 

Управління ДМС у Тернопільській області