Завдяки пильності сумських міграційників та їх чітко відпрацьованим механізмам співпраці з Управлінням СБУ області в Сумах виявлено чергового порушника міграційного законодавства
![Завдяки пильності сумських міграційників та їх чітко відпрацьованим механізмам співпраці з Управлінням СБУ області в Сумах виявлено чергового порушника міграційного законодавства](/assets/cache_image/news/2017/08/20-sum-01_724x0_803.jpg)
18 серпня до Управління ДМС України в Сумській області з питань отримання адміністративної послуги зі сфери компетенції міграційників звернувся іноземець – громадян Йорданського Хашимітського Королівства.
Під час роботи з документами іноземця в пред’явленому ним «закордонному паспорті» виявлено ряд дато – штампів продовження терміну перебування з ознаками підроблення.
Працівниками відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення спільно з представниками Управління СБУ в Сумській області вжито належних заходів реагування. Іноземця - порушника передано до органів ГУНП області.
Управління ДМС у Сумській області