Завідувач Корюківського РС в рамках «Всеукраїнського тижня права» провела урок для учнів 9 класів гімназії
![Завідувач Корюківського РС в рамках «Всеукраїнського тижня права» провела урок для учнів 9 класів гімназії](/assets/cache_image/news/2018/12/3626_724x0_803.jpg)
07 грудня 2018 року завідувач Корюківського РС УДМС України в Чернігівській області Стельмах О.П. в рамках «Всеукраїнського тижня права» провела урок для учнів 9 класів Корюківської гімназії та учнів 10 класів Корюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.
Разом з тим Стельмах Олеся коротко ознайомила учнів з вимогами чинного законодавства щодо оформлення паспортних документів громадянина України.
Управління ДМС у Чернігівській області