Пункти тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства

Пункти тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства

Відповідно до положень про пункти тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства вони є державними установами, що призначені для тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства:

  • стосовно яких судом прийнято рішення про примусове видворення за межі України;
  • стосовно яких судом прийнято рішення про затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення за межі України, у тому числі прийнятих відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію;
  • затриманих ДМС, її територіальними органами та підрозділами на строки та в порядку, передбачені законодавством;
  • затриманих за рішенням суду до завершення розгляду заяви про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в Україні.

Основними завданнями ПТПІ є:

  • забезпечення тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства, розміщених відповідно до законодавства;
  • створення належних умов для проживання іноземців та осіб без громадянства, забезпечення їх індивідуальними спальними місцями, постільною білизною, триразовим харчуванням, матеріально-побутовим та медичним обслуговуванням тощо;
  • сприяння територіальним органам ДМС та органам охорони державного кордону у виконанні покладених на них завдань, пов’язаних з примусовим видворенням іноземців та осіб без громадянства за межі України;
  • сприяння іноземцям та особам без громадянства в установленні контактів з родичами, земляками, міжнародними та громадськими організаціями.

Законодавство:

Адреса: вул. Європейська, б.1, с. Мартинівське, Вознесенський район, Миколаївська область, 56525

Телефон: +38 (05134) 9-36-36

E-mail: ptpi-martynivskedmsu.gov.ua

Директор: Терещук Олександр Володимирович

ПТПІ розташований в с. Мартинівське, Вознесенського району, Миколаївської області на відстані 100 км від обласного центру – м. Миколаєва та 12 км від районного центру – м. Вознесенськ та розрахований на утримання одночасно 138 осіб.

ДУ «Миколаївський пункт тимчасового перебування» введений в дію 20 квітня 2018 року.

Адреса: вул. Лісна, 5 с. Розсудів, Ріпкинський район, Чернігівська область, 15044

E-mail: ptpi-rozsudivdmsu.gov.ua

Тел.: +38 (04641) 4-32-82

Директор: Солуян Євгеній Петрович

Пункт розташований в с. Розсудів, Ріпкинського району, Чернігівської області на відстані 50 км від обласного центру – м. Чернігова та 45 км від районного центру смт Ріпки. Уведений в дію 18 липня 2008 року та розрахований на утримання одночасно 236 осіб.

Адреса: вул. Перемоги, 27 с. Журавичі, Ківерцівський район, Волинська область, 45213

E-mail:: ptpi-zhuravychidmsu.gov.ua

Тел.: +38 (03365) 9-61-91

Директор: Демчук Валерій Миколайович

ПТПІ розташований в с. Журавичі, Ківерцівського району, Волинської області на відстані 50 км від обласного центру – м. Луцька та 36 км від районного центру – м. Ківерці. Уведений в дію 12 вересня 2008 року та розрахований на утримання одночасно 192 осіб.