УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Перевірка продовження строку перебування/тимчасового проживання

Інструкція з користування сервісом

Перевірка продовження строку перебування/тимчасового проживання

За допомогою зазначеного сервісу можна перевірити дійсність відмітки про продовження строку перебування або про продовження строку тимчасового проживання.

1

Введіть дані паспортного документа іноземця або особи без громадянства

2

Введіть № запису, який зазначено на штампі, проставленому в паспортному документі Державною міграційною службою України.

3

CAPTCHA

Додаткова інформація

За допомогою сервісу можна перевірити дійсність відмітки в паспортному документі іноземця або особи без громадянства, яка проставляється Державною міграційною службою України, щодо продовження строку перебування/тимчасового проживання.


Можливі статуси:

  • Продовжено строк перебування до /дата/ - дійсність відмітки ДМС (№ запису на штампі) підтверджено, строк перебування продовжено до зазначеної дати.
  • Продовжено строк тимчасового проживання до /дата/ - дійсність відмітки ДМС (№ запису на штампі) підтверджено, строк тимчасового проживання продовжено до зазначеної дати.
  • Скорочено строк перебування до /дата/ - дійсність відмітки ДМС (№ запису на штампі) підтверджено, строк перебування скорочено до зазначеної дати.
  • Скасовано продовження строку перебування - дійсність відмітки ДМС (№ запису на штампі) підтверджено, строк продовження перебування скасовано.
  • Інформації не знайдено - інформація щодо дійсності відмітки ДМС (№ запису на штампі) не підтверджено.