Розмір шрифту

Сервіс дозволяє записатися до підрозділу міграційної служби на зручний час не більше як за два тижні.

Важливо: 15-й день стає доступним для запису в онлайн-сервісі о 0 год. 00 хв. кожного робочого дня. 

Відсутність вільних місць в онлайн-сервісі не означає відсутності місць в електронній черзі! Записатися до електронної черги можна також у підрозділі ДМС через термінал (місця у черзі рівномірно розподілено між онлайн-сервісом та терміналом за принципом квотування).

Також громадянин може прийти протягом дня до підрозділу і записатися у поточну чергу. Щоправда, у цьому випадку доведеться почекати у підрозділі. Вільні місця у поточній черзі з'являються протягом усього робочого дня, а їх кількість відображається на моніторі, встановленому у підрозділі.

Послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон надаються також у окремих Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).


Станом на сьогоднішній день сервіс працює у тестовому режимі лише в територіальних підрозділах ДМС у м. Києві ТА ОКРЕМИХ ОБЛАСТЯх. Ми працюємо над тим, щоб максимально швидко додавати нові підрозділи до сервісу.


ПОРЯДОК РОБОТИ СЕРВІСУ ЗАПИСУ У ЕЛЕКТРОННУ ЧЕРГУ ЧЕРЕЗ САЙТ

Заповніть форму дотримуючись підказок.

Після постановки в чергу Вам надійде SMS повідомлення, у якому буде номер черги та час прийому. Номер кабінету (вікна) з'явиться на електронному табло у підрозділі у час прийому.

Увага! Для отримання послуги у вибраний час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів (детальніше). Оплатити послуги можна у будь-якому банку або безпосередньо у підрозділі ДМС, але для цього Вам необхідно прибути за 15-20 хвилин до обраного часу та звернутися до оператора терміналу оплати. Важливо! Система електронної черги не допускає запізнення! У випадку Вашої відсутності у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, Ваш запис до електронної черги буде анульовано системою.

ВАЖЛИВО! Послуга з оформлення паспорта громадянина України у формі картки надається виключно за місцем проживання і на сьогоднішній день доступна лише для громадян, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше, а також особам, які змінили прізвище, втратили паспорт, або звертаються для вклеювання фотокартки по досягненню 25- та 45-ти річного віку.

 

Для скасування запису до електронної черги заповніть форму на сторінці http://dmsu.gov.ua/onlineoff

 

Задати запитання по роботі сервісу «Електронна черга»