Розмір шрифту

З метою спрощення процедури одержання громадянами адміністративних послуг ДМС запроваджено електронну чергу з трьома можливими видами запису:

  1. Через офіційний веб-сайт ДМС (онлайн) на обрану вами і доступну в системі дату та час /не більше, ніж за два тижні вперед/.
  2. Через термінал у територіальному підрозділі ДМС на обрану вами і доступну в системі дату та час /не більше, ніж за місяць вперед/.
  3. Через термінал у територіальному підрозділі ДМС у поточну чергу /на сьогодні/.

Кожен з трьох можливих видів запису функціонує одночасно та незалежно один від одного.

У разі неможливості доступу до веб-сайту ДМС або відсутності вільних місць в онлайн черзі можна скористатися двома іншими видами запису в електронну чергу безпосередньо в територіальних підрозділах ДМС.


ПОРЯДОК РОБОТИ СЕРВІСУ ЗАПИСУ У ЕЛЕКТРОННУ ЧЕРГУ ЧЕРЕЗ САЙТ

Заповніть наведену нижче форму дотримуючись підказок.

Після постановки в чергу Вам надійде SMS повідомлення, у якому буде номер черги та час прийому. Номер кабінету (вікна) з'явиться на електронному табло у підрозділі у час прийому.

Увага! Для отримання послуги у вибраний час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів (детальніше). Оплатити послуги можна у будь-якому банку або безпосередньо у підрозділі ДМС, але для цього Вам необхідно прибути за 15-20 хвилин до обраного часу та звернутися до оператора терміналу оплати. Важливо! Система електронної черги не допускає запізнення! У випадку Вашої відсутності у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, Ваш запис до електронної черги буде анульовано системою.

Станом на сьогоднішній день сервіс працює у тестовому режимі у всіх районних відділах ДМС у м. Києві. Ми працюємо над тим, щоб максимально швидко додавати нові підрозділи до сервісу.

ВАЖЛИВО! Послуга з оформлення паспорта громадянина України у формі картки надається виключно за місцем проживання і на сьогоднішній день доступна лише для громадян, які досягли 16-річного віку та оформлюють паспорт вперше. Для інших категорій громадян послуга буде доступна після прийняття законопроекту №3224.

Питання та пропозиції щодо роботи сервісу можна надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.