Розмір шрифту

УВАГА! Запис до електронної черги є індивідуальним та виключає можливість передачі талону (запису) третім особам. Продаж талонів суворо заборонений, за виявлення фактів передачі запису до черги третім особам такі записи скасовуються, оформлення громадян за такими записами не здійснюється.

Сервіс дозволяє записатися до підрозділу міграційної служби на зручний час не більше як за два тижні.

Важливо: 15-й день стає доступним для запису в онлайн-сервісі о 0 год. 00 хв. кожного робочого дня. 

Відсутність вільних місць в онлайн-сервісі не означає відсутності місць в електронній черзі! Записатися до електронної черги можна також у підрозділі ДМС через термінал (місця у черзі рівномірно розподілено між онлайн-сервісом та терміналом за принципом квотування).

Також громадянин може прийти протягом дня до підрозділу і записатися у поточну чергу. Щоправда, у цьому випадку доведеться почекати у підрозділі. Вільні місця у поточній черзі з'являються протягом усього робочого дня, а їх кількість відображається на моніторі, встановленому у підрозділі.

У разі відсутності вільних місць в електронній черзі громадянин може звернутися для отримання послуг з оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у окремі Центри надання адміністративних послуг (переглянути перелік ЦНАП).


Станом на сьогоднішній день сервіс працює у тестовому режимі лише в територіальних підрозділах ДМС у м. Києві ТА ОКРЕМИХ ОБЛАСТЯх. Ми працюємо над тим, щоб максимально швидко додавати нові підрозділи до сервісу.


ПОРЯДОК РОБОТИ СЕРВІСУ ЗАПИСУ У ЕЛЕКТРОННУ ЧЕРГУ ЧЕРЕЗ САЙТ

Заповніть форму дотримуючись підказок.

Після постановки в чергу Вам надійде SMS повідомлення, у якому буде номер черги та час прийому. Номер кабінету (вікна) з'явиться на електронному табло у підрозділі у час прийому.

Увага! Для отримання послуги у вибраний час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів (детальніше). Оплатити послуги можна у будь-якому банку або безпосередньо у підрозділі ДМС, але для цього Вам необхідно прибути за 15-20 хвилин до обраного часу та звернутися до оператора терміналу оплати. Важливо! Система електронної черги не допускає запізнення! У випадку Вашої відсутності у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, Ваш запис до електронної черги буде анульовано системою.

ВАЖЛИВО! Послуга з оформлення паспорта громадянина України у формі картки надається виключно за місцем проживання і на сьогоднішній день доступна лише для громадян, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше, а також особам, які змінили прізвище, втратили паспорт, або звертаються для вклеювання фотокартки по досягненню 25- та 45-ти річного віку.

 

Для скасування запису до електронної черги заповніть форму на сторінці http://dmsu.gov.ua/onlineoff

 

Задати запитання по роботі сервісу «Електронна черга»