УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152»

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152»

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152»

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152» (далі – проект) розроблено Державною міграційною службою України на виконання Плану з організації виконання Закону України від 14 липня 2016 р. № 1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України», схваленого на  засіданні Кабінету Міністрів України 23 серпня   2016 р. (протокол № 33) (до абзацу п’ятого підпункту 12 пункту 3 розділу І та пункту 7 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону).

Метою проекту є приведення зразків та технічних описів бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон, Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 року № 152, у відповідність із Законом України від 14 липня 2016 року № 1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальних статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України».

Крім того, проектом постанови Кабінету Міністрів України пропонується внести зміни до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення, які спрямовані на удосконалення окремих положень цього Порядку або мають характер редакційних уточнень.

Прийняття акта дозволить привести постанову Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 року № 152 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення» у відповідність до законодавства України  та дозволить покращити якість надання адміністративної послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Зауваження та пропозиції до проекту від заінтересованих центральних органів виконавчої влади, інших юридичних і фізичних осіб приймаються упродовж тридцяти днів з дати його оприлюднення на поштову адресу - 01001, м. Київ, вул. Володимирська, 9, Державна міграційна служба України та електронну адресу: garnik@dmsu.gov.ua.

Документи:

27.09.2016