УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проект наказу МВС «Про затвердження Положення про центр прийому та перебування одиноких матерів та одиноких вагітних жінок, які звернулись за захистом в Україні, біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, на базі пункту...

Проект наказу МВС «Про затвердження Положення про центр прийому та перебування одиноких матерів та одиноких вагітних жінок, які звернулись за захистом в Україні, біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, на базі пункту...

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Положення про центр прийому та перебування одиноких матерів та одиноких вагітних жінок, які звернулись за захистом в Україні, біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, на базі пункту тимчасового розміщення біженців у м. Яготин Київської області»

На виконання підпункту 5 пункту 7 Плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 року № 605-р Державною міграційною службою України розроблено проект наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Положення про центр прийому та перебування одиноких матерів та одиноких вагітних жінок, які звернулись за захистом в Україні, біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, на базі пункту тимчасового розміщення біженців у м. Яготин Київської області» (далі – проект наказу).

Метою прийняття проекту наказу є розвиток національної системи притулку відповідно до міжнародних та європейських стандартів, та забезпечення прав  одиноких матерів та одиноких вагітних жінок, які звернулись за захистом в Україні, біженців та осіб, які потребують додаткового захисту на належні умови проживання, різнобічний розвиток, виховання, здобуття певного рівня освіти, доступу до медичної допомоги та соціальної підтримки, успішну інтеграцію в українське суспільство.

Досягнення цілей державного регулювання відбудеться у спосіб прийняття вищезазначеного наказу МВС України, що дозволить розширити інституційну спроможність ДМС України щодо прийому та тимчасового перебування у спеціалізованих установах соціального захисту найбільш вразливих категорій біженців, зокрема одиноких матерів та одиноких вагітних жінок.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу МВС України від заінтересованих центральних органів виконавчої влади, інших юридичних і фізичних осіб  приймаються упродовж тридцяти днів з дати його оприлюднення. Поштова адреса – 01001, м. Київ, вул. Володимирська, буд. 9, Державна міграційна служба України, електронна адреса – babiichuk@dmsu.gov.ua.

Документи:

25.12.2014