УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проект наказу МВС «Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній міграційній службі України»

Проект наказу МВС «Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній міграційній службі України»

Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій щодо проекту наказу МВС
«Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній міграційній службі України»

Проект наказу МВС «Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній міграційній службі України» розроблено Державною міграційною службою за власною ініціативою та відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Державну міграційну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 360.

Зазначений проект розпорядчого акта регламентує організацію та проведення особистого прийому громадян у Державній міграційній службі, що, в свою чергу, дозволить удосконалити роботу за напрямом звернень громадян у Державній міграційній службі.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу юридичних і фізичних осіб приймаються упродовж п'ятнадцяти днів з дати його оприлюднення на поштову адресу - 01001, м. Київ, вул. Володимирська, 9, Державна міграційна служба України та на електронну адресу: grygoryeva@dmsu.gov.ua

Документи:

10.08.2018