УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Уряд скасував обмеження щодо строків тимчасового перебування на території України для акредитованих…

Уряд скасував обмеження щодо строків тимчасового перебування на території України для акредитованих представників іноземних ЗМІ

Уряд скасував обмеження щодо строків тимчасового перебування на території України для акредитованих представників іноземних ЗМІ

27 травня 2022 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 627 «Деякі питання перебування на території України іноземців та осіб без громадянства, які прибули в Україну для роботи кореспондентом або представником іноземних засобів масової інформації».

Постановою передбачено, що на період воєнного стану та протягом 30 днів після його скасування чи припинення, до іноземців та осіб без громадянства, які прибули в Україну для роботи кореспондентами або представниками іноземних засобів масової інформації, не будуть застосовуватися обмеження* щодо строків тимчасового перебування на території України. Для цього іноземним журналістам буде потрібно в установленому порядку пройти акредитацію представників ЗМІ під час правового режиму воєнного стану.

Відповідно до прийнятої постанови, Міністерство оборони постійно інформуватиме Адміністрацію Державної прикордонної служби та Державну міграційну службу про представників засобів масової інформації, які в установленому порядку пройшли акредитацію.


____________
* Йдеться про обмеження, установлені пунктом 2 Порядку продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2012 р. № 150.

 

 

[* ENGLISH VERSION *]

 

 

Державна міграційна служба України закликає користуватися виключно достовірною інформацією, яку можна отримати на офіційних ресурсах органів державної влади України.