УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

ДМС закликає не користуватися послугами шахраїв для оформлення документів

ДМС закликає не користуватися послугами шахраїв для оформлення документів

ДМС закликає не користуватися послугами шахраїв для оформлення документів

Увага! Вчергове закликаємо Вас не користуватися послугами так званих посередників під час оформлення будь-яких документів.

Усі територіальні органи та територіальні підрозділи ДМС, Центри надання адміністративних послуг та центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс», які знаходяться в безпечних районах України та за кордоном, продовжують працювати та надавати адміністративні послуги. Оформити документи можна лише у вищезгаданих установах особисто.

На жаль, різного штибу шахраї, які розміщують у мережі Інтернет оголошення про так зване «посередництво», пропонують, як правило, «спрощену» процедуру подання документів, максимально швидке оформлення паспортів, обслуговування поза чергою тощо.

Закликаємо Вас за жодних обставин не користуватись послугами будь-яких посередників. Усі пропозиції від них щодо «прискорення» оформлення паспортів громадянина України є незаконними.

Користуйтеся лише актуальною та перевіреною інформацією, яка завжди доступна на офіційному сайті ДМС України та на нашій офіційній сторінці у соцмережі Facebook та Instagram.

Нагадуємо, що оформити документи можна як у порядку «живої черги», так і скориставшись сервісом «Електронна черга». Крім того, на сайті ДМС ви зможете здійснити онлайн-оплату послуг з оформлення.