УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Електронна черга

Інструкція з користування сервісом

Запис до електронної черги онлайн

УВАГА! Під час воєнного стану сервіс працює ЛИШЕ В ОКРЕМИХ РЕГІОНАХ для оформлення паспорта громадянина України у формі ІД-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Також може бути недоступний запис в електронну чергу у окремих підрозділах.


Оформлення документів для громадян України в працюючих підрозділах, які відсутні у сервісі здійснюється у порядку "живої черги".

Крім того, просимо з розумінням ставитись до затримок під час обслуговування, пов'язаних з безпековою ситуацією, повітряними тривогами, змінами у графіку тощо.

Запис в електронну чергу здійснюється лише для подачі документів. Для отримання вже виготовлених документів записуватися в електронну чергу не потрібно.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у формі картки також можна оформити у центрах ДП "Документ" та Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які оформлюють біометричні документи. Більшість ЦНАП мають власні системи запису до електронної черги і здійснити запис до цих черг на сайті Державної міграційної служби України неможливо.

Для перегляду власних талонів щодо запису в електронну чергу, здійснення онлайн-оплати послуг та друку оплачених квитанцій використовуйте закладинку «Мої талони та квитанції».

Запрошення зареєстрованої у електронній черзі особи до кабінету (робочого місця), в якому надаватимуться послуги, здійснюється за допомогою звукового та/або візуального оповіщення. У разі неявки особи протягом 2 хвилин з моменту запрошення до кабінету, де надаватиметься послуга, її номер у черзі автоматично скасовується.


Телефони служби технічної підтримки сервісу «Електронна черга»: (097) 470-05-05, (066) 470-05-05, (073) 470-05-05

Кількість місць для запису у чергу в конкретному територіальному підрозділі розраховується виходячи з фактичної чисельності працівників підрозділу, кількості робочих станцій, задіяних у процесі оформлення документів, тривалості робочого дня та орієнтовного часу, необхідного для надання однієї послуги.

Також рекомендуємо ознайомитися з відповідями на найбільш поширені запитання щодо роботи сервісу «Електронна черга»

Додаткова інформація

Порядок роботи сервісу

Порядок роботи сервісу регламентовано наказом Міністерства внутрішніх справ України від 05.09.2018 № 732 «Про затвердження Порядку реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються Державною міграційною службою України», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2018 р. за № 1032/32484.

Зверніть будь-ласка Вашу увагу на наступні положення:

Для отримання послуги у вибраний час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів (детальніше:паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон). Оплатити послуги можна самостійно у будь-якому банку або онлайн (після реєстрації в електронній черзі).

Важливо! Система електронної черги не допускає запізнення! У випадку Вашої відсутності у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, Ваш запис до електронної черги буде анульовано системою.

Відповіді на часті запитання

Відповіді на часті запитання по роботі сервісу можна отримати за наступним посиланням.