Електронна черга

Інструкція з користування сервісом

Запис до електронної черги онлайн

УВАГА! НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ОБСЛУГОВУВАННЯ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС!

Запис в електронну чергу може бути недоступний у окремих підрозділах.

Оформлення паспорта громадянина України у формі картки можна здійснити у будь-якому підрозділі ДМС, незалежно від місця реєстрації.

Вітаємо на головній сторінці сервісу «Електронна черга»!

Онлайн-запис до електронної черги для отримання послуг іноземцями (оформлення документів на тимчасове та постійне проживання) працює виключно для іноземців, які перебувають на території міст Київ, Полтава, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Тернопіль. Сервіс працює у тестовому режимі та з часом буде підключений у всіх областях.).

Для продовження оберіть послугу, яка Вам необхідна. Будьте уважними, працівники ДМС мають спеціалізацію за послугами, які надаються, отже помилка у виборі послуги може призвести до скасування запису до електронної черги без надання необхідної послуги.

Для внесення кваліфікованого електронного підпису (КЕП) до ID-картки в електронну чергу записуватись не потрібно.

Для перегляду власних талонів щодо запису в електронну чергу, здійснення онлайн-оплати послуг та друку оплачених квитанцій використовуйте посилання «Мої талони».


Телефони служби технічної підтримки сервісу «Електронна черга»: (097) 470-05-05, (066) 470-05-05, (073) 470-05-05

Додаткова інформація

Порядок роботи сервісу

Порядок роботи сервісу регламентовано наказом Міністерства внутрішніх справ України від 05.09.2018 № 732 «Про затвердження Порядку реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються Державною міграційною службою України», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2018 р. за № 1032/32484.

Зверніть будь-ласка Вашу увагу на наступні положення:

Для отримання послуги у вибраний час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів (детальніше:паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон). Оплатити послуги можна самостійно у будь-якому банку або онлайн (після реєстрації в електронній черзі).

Важливо! Система електронної черги не допускає запізнення! У випадку Вашої відсутності у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, Ваш запис до електронної черги буде анульовано системою.

Відповіді на часті запитання

Відповіді на часті запитання по роботі сервісу можна отримати за наступним посиланням.