УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Запізнився лише на 5 хвилин! Чому мене не приймають?

Запізнився лише на 5 хвилин! Чому мене не приймають?

Запізнився лише на 5 хвилин! Чому мене не приймають?

Сьогодні в нашій постійній рубриці «Питання-відповіді» відповідаємо на запитання з цього приводу!

У разі здійснення попереднього запису в електронну чергу громадянин отримує талончик (або СМС-повідомлення) з вказаною датою та часом прийому.

Роботу сервісу «Електронна черга» організовано таким чином, що у разі неявки громадянина протягом 2 хвилин з моменту початку виклику до кабінету, де будуть надаватися адміністративні послуги, його черга автоматично скасовується.

Справа у тому, що для надання адміністративної послуги кожному громадянину відводиться певний проміжок часу, протягом якого здійснюється перевірка та оформлення документів, фотографування, сканування відбитків пальців тощо. Тому запізнення одного громадянина автоматично призводять до порушення порядку роботи всієї черги (всі громадяни, які знаходяться у черзі «після вас» будуть вимушені очікувати у підрозділі через необачність того, хто запізнився).

Тому наполегливо просимо вас приходити до підрозділу міграційної служби заздалегідь, хвилин за 10-15 до призначеного в талоні часу, враховувати час, витрачений на дорогу та інші форс-мажорні обставини.

Нагадуємо, що зареєструватись через онлайн-сервіс «Електронна черга» ви можете на офіційному веб-сайт ДМС України за посиланням.

Управління ДМС у Миколаївській області