Державне підприємство «Документ»

Державне підприємство «Документ»

Тел./Факс: +38 (044) 581-53-82

E-Mail: infodpdok.com.ua

Сайт: https://pasport.org.ua

Державне підприємство «Документ» створене у 2003 році і з червня 2011 року за рішенням Кабінету Міністрів України перебуває у сфері управління ДМС України.

Основною метою діяльності підприємства є впровадження нових сервісів і стандартів надання послуг, створення сучасних умов для обслуговування громадян України, іноземців та осіб без громадянства.

Підприємство, визначене законодавчими актами адміністратором Єдиного державного демографічного реєстру, здійснює реалізацію заходів з інформаційного, технічного і програмно-технологічного забезпечення функціонування цієї електронної інформаційно-телекомунікаційної системи та впроваджує єдину службу сервісної підтримки її користувачів.

Підприємство наділене законом необхідними повноваженнями прийому заяв-анкет громадян на оформлення біометричних документів та їх видачі. Для цього коштом підприємства із використанням сучасних інформаційних систем і за європейським зразком утворено 27 центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» у 21 регіоні України. Крім прийому заяв-анкет, у цих центрах громадянам надається комплекс сервісних послуг у сфері міграції, у тому числі проставлення апостилю, оформлення страхового полісу і довідки про наявність або відсутність судимості, забезпечення офіційного перекладу інше.

Здійснюється закупівля програмно-технічних комплексів для нарощування потужностей Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами, розробляється або модернізується програмне забезпечення для її підсистем, проводиться переведення паперових обліків міграційної служби в цифровий формат для спрощення обслуговування населення з використанням електронних баз даних.

Підприємство не отримує фінансування з державного та місцевих бюджетів, а функціонує на принципах самоокупності. Отримані в результаті господарської діяльності кошти ДП «Документ» використовуються виключно в межах затвердженого ДМС України фінансового плану.

Володіє офіційно зареєстрованим знаком «Паспортний сервіс» для товарів, робіт і послуг (товарна марка).

Генеральний директор підприємства Швачко Володимир Анатолійович.