УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Онлайн-оплата послуг

Інструкція з користування сервісом

Оплата послуг онлайн

За допомогою цього сервісу ви можете здійснити онлайн-оплату послуг з оформлення:

  • паспорта громадянина України у формі картки;
  • паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Рекомендуємо використовувати цей сервіс для оплати послуг, які планується отримувати у підрозділах ДМС, які наразі НЕ підключено до сервісу «Електронна черга» або якщо ви вже зареєстровані в електронній черзі, але під час реєстрації не здійснювали оплату послуг.

Якщо підрозділ, де Ви плануєте отримувати послугу підключено до сервісу «Електронна черга», оплачувати послуги бажано під час реєстрації в чергу.

Після здійснення онлайн-оплати обов`язково збережіть оплачену квитанцію, роздрукуйте її та разом з іншими необхідними документами для отримання послуги надайте територіальному підрозділу Державної міграційної служби України.

Для перегляду та друку раніше оплачених квитанцій слід обрати закладинку «Мої квитанції», ввести номер вашого телефону і код талону, який надсилався в СМС та дотримуватись інструкцій.


Телефони служби технічної підтримки сервісу: (097) 470-05-05, (066) 470-05-05, (073) 470-05-05

Додаткова інформація

Порядок роботи сервісу

Після здійснення оплати послуг ви повинні роздрукувати оплачену квитанцію та разом з іншими документами подати їх до територіального підрозділу Державної міграційної служби України в якому ви плануєте отримувати послугу.

Крім того, оплату послуг можна здійснити самостійно у будь-якому обраному вами банку (реквізити для оплати послуг можна отримати на за допомогою електронного сервісу «Платіжні реквізити».