УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Який термін дії кваліфікованого електронного підпису?

Відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги», строк дії сертифікату ключа для користувача, сформованого центром сертифікації ключів (ЦСК), не повинен перевищувати строк дії сертифікату ключа, сформованого для ЦСК.

Відповідно до Регламенту роботи центрального засвідчувального органу, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 29.01.2013 №183/5, для адміністраторів термін дії сертифікату складає до 2-х років.

Термін дії сертифікату для користувача ID – до 2-х років.

Завчасно, до закінчення терміну сертифіката Ви можете отримати новий сертифікат відкритого ключа, а саме: незадовго до завершення терміну дії особистих ключів КЕП (наприклад через рік і 11місяців після дати випуску КЕП), громадянин в режимі онлайн, на сайті АЦСК зможе згенерувати на свою ID наступний ключ, підписавши заявку ще діючим КЕП (при наявності зчитувача).

Якщо термін дії ключа скінчиться, за наступним КЕП потрібно звернутися до ДМС, АЦСК МВС. Сертифікат діє протягом наступного періоду і так далі до тих пір, поки Ви будете користуватися послугами АЦСК МВС.

ID дозволяє здійснити дозапис ключової інформації для функціонування КЕП 10 разів, тобто на весь період дії ID.

Я не знайшов відповідь